☰  MENU

Co je WE FOUR+

CEELIFT_LOGO
The “We Four+” talk show is a part of CEElift project dedicated to showcasing the unique transformation experience of V4 countries and introducing new thinking about Central and Eastern Europe.

WE FOUR+

WE FOUR+ je inovativní projekt na pomezí nových médií, veřejné diplomacie, národního/regionálního brandingu a skupinové terapie. Je to sousedský rozhovor, kterému budete tajně naslouchat.

Talk show je vytvořena pro náročné obecenstvo, které hledá více než jen konvenční prezentaci čtyř zemí, které spolu tvoří visegrádskou čtyřku širší střední a východní Evropy.

Přinášíme inspirující příběh lidí, kteří tu žijí, poutavou konverzaci a upřímné názory na témata zasahující do historie, umění nebo současných trendů v cestování, jídle a módě- dáváme vám tak pocítit a ochutnat sousedství.

WE FOUR+ je odkazem k V4 – Visegradské čtyřce, zahraniční politice a regionální kooperační iniciativě s přidáním lidského (my) a zahrnujícího (+) ke konceptu vytvořenému v roce 1991. Název „we four“ v titulu označuje čtyři hosty ze čtyř různých zemí diskutujících o jejich osobních výzvách, vítězstvích a prohrách. Uslyšíte jak typické, tak unikátní a mimořádné příběhy, které budou dohromady tvořit obraz života v této různorodé a dynamické části světa. Talk show nabízí díky vstupům vídeňského hostitele a hlasům ze čtyř různých zemí širší perspektivy.

WE FOUR+ sousedský rozhovor

+ Poutavé konverzace
Čtyři hosté ze čtyř různých zemí se účastní talk show We Four+, s hostitelem z Vídně a natáčeno ve studiu v Bratislavě. Budou diskutovat o problematice, nad kterou se často podivujte, ale nikdy jste nad ní nepřemýšleli.

+ Inspirující příběhy
Talk show We Four+ je o opravdových lidech, kteří sdílejí své perspektivy a příběhy životních změn, vývoje a rozhodnutí.

+ Naučit se něco o sousedech
Talk show We Four+ vás vezme na průzkumnou cestu dynamickou částí světa. Rozvinete svou empatii, podíváte se za stereotypy, najdete to, co je obvyklé i to, co je unikátní.

+ Nové myšlení
Talk show We Four+ reprezentuje rozmanité, alternativní názory a podnětné aspekty rozvíjející se krajiny střední a východní Evropy.

EnglishSlovensky | + Česky | Polski | Magyar